2017 Yazının Plaj Trendeleri Nelerdir?

2017 Yazının Plaj Trendeleri Nelerdir?

31 Ekim 2017

2017 yazına damgasını vuran etnik ve bohem tarz kendini plaj elbisesi seçeneklerinde net bir şekilde gösterirken, beach partilerde kullanılan göz alıcı modeller bulunduğu mekanda bütün ilgiyi üzerine çevirmek isteyenler için tasarlanmış. Alt ve üst ayrı ayrı satılan bikini modelleri, uyumlu kombinlerle neon renklerden vazgeçmem diyenler için üretilmiş.

Deniz ve Kumsal

Kendini rahat ve özgür hissetmek isteyenler için hazırlanan yağmur ormanları teması ve renkli hayvanlar koleksiyonu plaj elbisesi almak isteyenleri büyülerken, neon renklere ilave edilmiş zımba, püskül ve grafik kombinasyonlar baştan çıkarıcı modellerle ilgi görüyor. Marin ruhunun net bir şekilde yansıtıldığı bikini modelleri her zaman klasik görünmek isteyenler için ideal bir yaz koleksiyonu oluşturuyor.

Plajların Vazgeçemediği Renk: Lacivert

Deniz, plaj, havuz ve kumsal dendiğinde akla gelen ilk renk olan lacivert bu sezon kendini sadece bikini modellerinde değil her türlü aksesuar seçeneğinde de hissettiriyor. Bu yaz hem iddialı hem sade, hem şık hem de sıradan olmak istiyorum diyenler için önerilen omuz detaylarıysa cool bir hava yaratmak isteyenlere öneriliyor. Bu sene favori olan bir diğer aksesuar seçeneğiyse saçlara takılan boncuk işlemeler...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.