Görünüm:
27,00 TL
17,28 TL
27,00 TL
19,44 TL
25,92 TL
19,44 TL
18,36 TL
16,20 TL
29,16 TL
20,52 TL
18,36 TL
16,20 TL
18,36 TL
15,12 TL
28,08 TL
16,20 TL
25,92 TL
16,20 TL
21,60 TL
17,28 TL
27,00 TL
16,20 TL
16,20 TL
10,80 TL
29,90 TL
29,14 TL
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

                Fantazi iç giyim alışverişlerinde giyimden çok güvenliğe önem veren tek firma Miray Kaya'dır diyebiliriz. Biraz detaylandıralım, müşteri miraykaya.com sitesini ziyaret ederek fantazi iç giyim kategorisine geldiğinde dilediği ve beğendiği en moda fantazi iç giyimi sepetini ekleyerek hemen al butonuna tıkladığında açılan pencerede üyeliksiz alışveriş yapabilirler. Üyeliksiz alışverişlerde müşterinin herhangi bir bilgisi adresi, telefonu kayıt edilmeden alışveriş süreci tamamlanır. İsteğiniz doğrultusunda tarafınıza sms ve mail ile bilgi verilmektedir. Siparişiniz depoda hazırlanır içeriği kimsenin göremeyeceği şekilde ambalajlanarak kargo görevlisine teslim edilir. Üzerindeki fatura detaylarında giyim olarak geçmektedir. Siz değerli müşterilerimize en güvenlikli fantazi iç giyim de ki alışverişlerinizde kolaylığı sağlamaktadır. Daha bir çok fırsatları da beraberinde getiriyor. Kapıda ödeme hizmeti, havale ile ödeme , kredi kartına taksit imkanı, hediye paketi ve gizli gönderi gibi bir çok kola
Fantazi iç giyim de alışveriş yaparken müşterinin en sık rastladığı konuya örneklerle değinmek istiyoruz. Örneğin, fantazi kostümü aldım, ürünüm eksiksiz gelecek mi? Ürün resimde görüldüğü gibi ya yanlış gelirse ne yaparım ,telefon açmaya utanıyorum gibi sorunlara ve düşüncelerle çok mağdur olabilmektedir. Miraykaya.com tüm bu sorunların önüne geçmiş hiç sorun ve tereddüt etmeden fantazi iç giyim alışveriş yapabilirsiniz. Siparişleriniz eksik mi geldi veya yanlış mı geldi hiç merak etmeyin kimseyi aramaya kalmadan destek@miraykaya.com adresine mail atmanız yeterlidir. En geç 30 dk içinde tarafınıza mail olarak isteğinize göre telefon ile bilgi verilmektedir. Alışverişten sonra değil önce bilgilendiriyoruz ki müşterilerimiz mağdur olmasın. Fantazi iç giyim ürünlerinde  hijyen açısında değişim ve iade kabul edilmemektedir. Zaten müşterilerimiz empati kurduğunda bizlere hak vermiş olacaklar.ylığı sizlerle buluşturuyor.

Fantazi iç giyim kategorilerinde kısaca bahsedelim bu bölümde neler mevcut fantazi giyim değince ne anlıyoruz bir bakalım; 

Fantazi Kostüm Değince Ne Düşünülür?

Fantazi kostüm modellerinde bayan en çok tercih edilen fantazi giyim ürünüdür. Neyi hayal ediyorsanız olmanız çok kolay. Partnerinizle geceyi farklı geçirmek isteyenleri için bayanların en çok beğendikleri arasında ; dansöz olmak isteyenlerin için dansöz kostümü, hemşireliğe merak edenlerin için hemşire kostümü, hizmetçi duygusu yaşamak için için hizmetçi kostümü, gençliğini ve lise hayatını özleyenler için liseli kostümü, yılbaşında farklılık arayanlar için yılbaşı kostümü ve gecenin ritmini maksimuma çıkaracak seksi kostümler sizleri bekliyor. En uygun fiyat avantajları ve gizli kargo ve kapıda ödeme ile sizlerle. Ne olmak istediğinize kalmış! Fantazi kostümleri tek tek kısa bir açıklama ile paylaşmak isteriz.

Dansöz Kostümü Modelleri

Dansöz kostümü dansöz hayali kuranlar için birebir fırsat. Hayal kurmak ve onu yaşamak için partnerinizle farklı duygular yaşamak için en iyi fırsat diyebiliriz. Hanımların mağazalardan bulamadıkları gibi utanarak ve çekinerek dansöz kostümü alam amaktadırlar. Miraykaya.com da dansöz hayali kuranlar için ve dansöz duygusunu partneriyle yaşamak için en moda ve en uygun fiyatlarla dansöz kostümleri sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi rengarenk ürünleri ve vazgeçilmez güzellikler sizlerle.

Farklı renk seçenekleriyle ten renginize uygun bir model mutlaka vardır.  Miraykaya.com kalitesiyle dansöz kostümleri netten al evde ödeme hizmeti ve gizli kargo avantajlarıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.  Hayalinizin gerçek olması dileği ile. 

Hemşire Kostümü Modelleri

Hemşire kostümü fantazi yaşamak isteyenlerin için tasarlanmış bir fantezi hemşire kostümü modelidir. Bayanların tek tek tercihi olmayan hemşire kostümü baylarında ilgisi çekerek partnerleriyle paylaşmak için bu hemşire kostümleri alabilmektedirler. En moda ürünleri ve geniş ürün yelpazesi olan miraykaya.com da rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle hemşire kostümleri ürünlere göre değişmekte olup üç parçadan oluşmakta ve bunlar kostüm, külot ve kepidir. Sipariş verirken ürün açıklamasında detaylı bilgilendirme mevcuttur. Hemşire kostümlerinde ve diğer kostümlerde de çorap ve jartiyer dahil olmamaktadır. Müşterilerinin hemşire kostümü siparişi verirken açıklama kısmını okuması rica etmekteyiz. Kapıda ödeme hizmeti ile gönül rahatlığıyla miraykaya.com da sipariş verebilirsiniz. Hayallerinizin gerçek olması dileği ile!

Hizmetçi Kostümü Modelleri

Hizmetçi kostümü fantezi kostümlerden en çok tercih edilenler arasında diyebiliriz. Ev de bayanların temizlik yaparken eşlerinin dikkatlerini üzerine çekmek için ve temizliğe biraz fantazi katabilmek için tercih edilmektedir. Hizmetçi kostümü partnerinize farklı duygular ve aşklar yaşatmak için kullanabilen bir ürün yelpazesidir.  Hizmetçi duygusunu yaşamak isteyenlerin için eşlerine hizmetçi fantezi ile ilgisini çekmek için en kolay fantezi giyim modelidir. Bayanlardan çok bayanlarında dikkatini üzerlerine çeken hizmetçi kostümleri miraykaya.com kalitesi ile sizleri bekliyor.  Genellikle kostüm içeriği 2 parça ile 4 parçadan oluşmaktadır. Sipariş vereceğin kostüm modelleri alırken açıklama kısmını okumalarını rica etmekteyiz. Kostüm modellerine çoraplar ve aksesuarlar dahil olmamaktadır. Hayallerinizin gerçek olması temennisi ile! 

Liseli Kostümü Modeli

Lise kostümü öğrenci yaşlarındaki anılarını tazelemek için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz. Eşlerine gençlik hayallerini anlatmak için lise kostümü tercih edilebilir. Bayanların hayalleri ne ise o olması için tasarlanmış farklı bir kostüm modelini düşünülebilir. Eşlerinize farklı zevkler yaşatmak için fantezi lise kostüm modellerini inceleyebilir ve dilerseniz hemen alabilişiniz. Ürün içerikleri olarak genelde 2 parça ile oluşmaktadır. Üst ve etek kısmıdır. Ürünlerde çorap ve aksesuar dahil olmadığı için sipariş verirken ürün açıklamasını okumalarını rica etmekteyiz. Herhangi bir mağduriyet yaşamaları için detaylı bilgilendir sağlanmıştır. En moda ve en uygun fiyat seçenekleriyle fantezi lise kostüm modelleri miraykaya.com kalitesi ile sizleri bekliyor. Hayallerinizin en erken olması dileği ile! 

Her Gecelik Modeli Gizli Bir Fantazi Geceliktir!

Bayanların yatarken giydikleri gecelik modellerinde biraz daha farklı olarak giyilebilen etrafı fantezilerle dolu fantazi gecelik modelleridir.  Eski dönemlerde sade yatarken giyilebilen gecelikler günümüze ev giyimi olarak da bilinmektedir. Kısa fantazi gecelik modelinin sizlere ne kadar dez avantajı olduğuna neredeyse inanamazsınız. Erkeklerin en çok etkilendikleri arasında fantazi geceliklerde mevcuttur söyleyebiliriz.  Oldukça geniş ürün yelpazesi olan gecelikler her renk vardır. Günümüzde en çok rekabet olan fantezi iç giyim de firmalar neredeyse yarışma hallerinde. 2018 in en moda fantazi gecelik miraykaya.com’ da sizleri bekliyor. En uygun fiyat seçenekleri kapıda ödeme hizmeti ve gizli kargo ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Saten gecelik pamuklu ve düz renk gibi bir çok çeşitleri mevcut. Sizde özel gecelerinde en seksi görünmek için kendinize özel gecelik bulabileceğinize eminiz. İsteğinize göre vücut hatlarınızı ön plana çıkartan veya hangi bölge daha seksi olarak görünmek isteyen bir çok modelleri ve seçenekleri ile bulabilirsiniz. Kaliteyi ucuza mirayaka.com alın. Hayallerinizin gerçek olması dileği ile!

Fantazi Külot Ve Tanga Modelleri

Fantazi iç giyim ürünlerin olmazsa olmaz ürünleri fantazi külot ve tanga çeşitleri erkeklerin tek doruğa çıktığı nokta diyebiliriz. Fantazi külot geceliklerinde altında giyelebildiği gibi normal kıyafetlerin altında da giyilebilmektedir. Fantazi külot sınır tanımamakla birlikte bir çok ürün çeşidi ve modeli mevcuttur. Sadece arkası açık olan veya tek ön kısmı açık olan bir fantezi iç giyim ürünüdür diyebiliriz.

Vücut hatlarındaki hataları kapatmaya da yarayan veya çok daha seksi görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezi diyebiliriz. Fantazi külot modelleri tek renk ve ya rengarenk gibi bir çok çeşit mevcuttur. Sitemizde çok rahat bulabilir gizli kargoda yararlanabilirsiniz. Tanga modellerinde bayan sürekli kullandığı iç giyim ürünüdür. Kıyafetlerin altında külot çizgilerin görünmemesinde büyük rol oynayan tanga modelleri miraykaya.com da çok rahat bulabilirsiniz. Külot alırken kaliteli olması çok önemli çünkü bayanların çok rahatlıkla alabilecek enfeksiyonlar külotlarda gelebilmektedir. Kadın doğum doktorların sürekli vurguladığı külot modeli pamuk olmasıdır.  En uygun fiyat seçenekleri nette al evde öde hizmeti ile sizleri bekliyor.  Hayallerinizin gerçek olması dileği ile !

Jartiyer Nedir? Jartiyerle Takım Modelleri

Jartiyer takımları 2018 yılında da yine en moda haline başladı diyebiliriz. Her geçen gün kadınların olmazsa olmazı olmazsa olmazı haline gelen jartiyer takımları bayanları çok seksi görünümünü sağladığından dolayı hemen hemen her kadının dolabında vardır diyebiliriz. Jartiyer takımların baylarında en çok etkilendiği bir seksi giyim ürünüdür diyebiliriz. Bayları cezbetmenin en kolay yolları arasında düşünebiliriz. Jartiyer takımları tekparçadan da oluşabilir veya iki parçadan da oluşmaktadır. Bazı modellerinde jartiyer çorapları ürüne dahil olmamakla birlikte bazı jartiyer modelleri de çorap da dahil olmaktadır. Sadece jartiyeri seksi olmak için düşünülmemeli adeta kadınları vazgeçilmezi bir aksesuar haline gelmiştir. Vücut hatların hatalarını kapatma veya fazla kiloları saklama gibi birçok iyi yanları da mevcuttur. Jartiyer takımların kullanımı tahmin ettiğinizde çok kolay diyebiliriz. Sadece en önemli olan göğüs kısmının sütyen bedeni ile aynı olması ve belinizi tamamen sıkması gerekmektedir. Vücudunuzu sıkmıyorsa bedeninize uygun değildir diyebiliriz. Jartiyer takımları öncelikli olarak evli bayanların en çok tercih ettikleri bir üründür demek yerinde olur. Hayata renk katar göz zevkin maksimuma ulaştırmayı sağlayan ve erkeklerin dikkatini çokça üzerine çeken bir ürün diyebiliriz.  Jartiyer takımlarını genç bayanların gelinlik altına giydiklerini de unutmayalım. 1920 den 2018 e kadar sürekli kendini yenilemiş ve bugün vazgeçilmez bir kadın aksesuarı haline gelmiştir.

Miraykaya.com kalitesi ile en moda jartiyer takımları netten al evde öde hizmeti ile hanımların beğenisine sunulmuştur. Hayallerinizin geçek olması dileği ile! 

En Zarif Babydoll Modelleri

Babydoll kadınların bütün kıvrımlarını ve güzelliklerini ortaya koyan kalitesiyle ve kumaşıylada erkekleri tahrik eden babydoll bir iç giyim ürünüdür. Türkçe karşılığı oyuncak bebek anlamına gelen ve Türkiye de çok seksi gecelik olarak bilinmektedir. Kullanımı oldukça basit olan ve kombini çok basittir. Hiçbir kadının kesinlikle hayır diyemiceği bir iç giyim ürünüdür diyebiliriz. Mesela çok kaliteli bir atlet ile veya saten gecelik ile harika bir kombin olabilir. Gece yatarken giyilebilmesi de mümkündür. Bazı kadınlar vazgeçilmezi bir iç giyim ürünü haline gelmiştir diyebiliriz. Babydoll modelleri genellikle çıtçıtlı olarak kullanılmaktadır. Ancak her geçen gün yerini farklı modelleri bırakmış durumda görünüyor. Mesela kısa bir gecelik altına külot kombini ile çok daha seksi olmak çok zor olmaması gerek diye düşünülebilir. Babydoll tül de olabilir  veya danteli kalın tül modelleride piyasada mevcut diyebiliriz.

Yalnız başı da giyilebilen ancak bir tamamlayıcı ürün olarak düşünmek çok daha kolay olacaktır. Atletin altına giyilmesi veya bir sütyenin altına giyilmesi kadar seksi bir görünüm olamaz. Babydoll alttan çıt çıtlı olarak çeşitleri de mevcut. Bayanların eğilirken sırtların açılmasında rahatsız olan bayan tercihi olarak da bilinir. Ancak bu nu badylerde yapmakta ama dantelli ve seksi değillerdir. Babydoll bu yüzden tercih edilmektedir. Geniş ürün çeşitleriyle ve modelleri ile ayrıca en uygun fiyat avantajları ve nette al evde ödeme imkanı ile miraykaya.com da sizleri bekliyor. 

Vücut Çorabı Kullanmanın Nedenleri?

Vücut çorabı külotlu çorabın farklı bir çeşididir. Vücuda saran esnek bir yapısı vardır. Tüm kadınların gittikçe vazgeçilmez ürünü haline gelmeye başlamıştır. Bir çok faydası var diyebiliriz. Mesela kilolu bir bayanın neredeyse tüm kilolarını görünmemesini sağlar ve çok seksi bir görünüm kazandırır. Çünkü esnektir beden çeşidi yoktur. Sadece ürün çeşitleri mevcut. Nasıl mı jartiyer görünümlü, ön kısmı açık vücut çorabı veya sadece arka kısmı açık modeli bazı çeşitlerinde sadece hem ön kısmı ayna arka kısmı açık olarak desenli çizgili ve file çorap olarak da bilinen ürün çeşitliğini sahiptir. Fantezi olarak düşünülememeli normal kıyafetlerinde altında giyilebilen tüm vücudu saran bir nevi külotlu çorabın tüm vücuda saran modelidir diyebiliriz.

Gecenize renk katan adeta ışıldayan vücut çorapları bayan çok seksi görünmesine yardımcı olduğu kadar erkeklerin bir hayli dikkatini çekmektedir.  En uygun fiyat seçenekleri netten al evde ödeme hizmeti ve gizli kargo avantajlarıyla sizleri bekliyor. Hayallerinizin gerçek olması dileği ile! 

Deri Fantazi İç Giyim Modelleri

Deri fantazi iç giyim alışverişlerinde gizlilik ilkelerin çok önem veren tek firma olan miraykaya.com diyebiliriz. Deri fantazi iç giyim deyince akla ilk gelen deri ürünler gelebilir. Fiyatları oldukça pahalı olan deri ürünler alternatif olarak latex ve vinly olarak üretilmektedir. Deri fantazi iç giyim olan latex ve vinly modelli olduk çok seksi ve kışkırtıcı özelliği de bir hayli yüksek diyebiliriz. Gecenize renk katacak deri fantazi iç giyim ürünleri 2 çeşit olarak satışa sunulmaktadır. Son zamanların deri olarak bilinen vinly deri fantazi iç giyimde de kullanılmaktadır. 19.90 TL den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Bir diğeri ise latex modelidir. Aynı şekilde de bahsedebiliriz. Kadınların deri fantazi iç giyim tercihleri arsında erkekleri çok ciddi tahrik edici özelliği var diyebiliriz. Deri fantazi iç giyim alışverişlerinde yüksek güvenlikli diyebiliriz.  Deri fantazi iç giyim alırken gerçek deri değil de vinly ve latex olduğunu düşünerek alınmalıdır. Latex ve vinly olan Deri fantazi iç giyim ürünleri son zamanlarda yeri aldı diyebiliriz. Çünkü alıcı ve satıcı bir birleriyle görüşmemektedir. Faturada sadece giyim olarak geçmekte ve içeriğinin hiçbir şekilde belli olmadan ambalajlanıp kargo görevlisine teslim edilmektedir. Hiç mağduriyet yaşanmaması için ürün açıklamasını okumanız çok yeterli olacaktır. Hayallerinizin gerçek olması dileği ile! 

Fantazi Etek Mi Dediniz?

Bir etek den daha fazlasını veren fantazi etek modelleri kadınların beğendikleri ve kendilerine öz güven olarak gördükleri bir çeşit ev giyim ürünüdür. Yatarken değil de evde göz zevkini doruğa çıkartabileceğiniz fantazi etek çeşitleri yırtmacı bol veya kalça kısmını sımsıkı saran adeta vücut hattınızı net belirten ve çok seksi görünüme sahip fantazi eteklerin erkeklerin oldukça ilgisini herzaman çekmiştir diyebiliriz. Tek parçadan oluşan siyah ve beyaz rengi en çok giden ev gece giyim olarak bilinebilen mini etek fantezi giyim ürünüdür. Sizde partnerinizi çıldırmak istiyorsanız fantezi eteklere bakmadan buna karar vermeyin diyebiliriz.  Hatta çoraplarla bunu destekleyebilir veya diğer fantezi iç giyim ürünlerini inceleyerek kombin yapabilirsiniz. En uygun fiyat avantajlarıyla ve kapıda ödeme hizmeti ile sizlerle. Hayallerinizin gerçek olması dileği ile! 

En Şık Büstiyer Modelleri

Fantezi iç giyim de en etkileyici ürünler arasında bulunan ve vazgeçilmez bir aksesuar haline geline büstiyer modelleri göğüsleri dolgun ve dik ve iri göstermesine yardımcı olan bir çeşit giyim ürünüdür. Kullanımı sadece fantezi olarak düşünülmemeli günlük kıyafetlerde kullanılması oldukça kolay diyebiliriz. Kıyafetlerinizin altında bil seksi bir görünüme sağlaması çok da zor değil gibi görünmektedir. Büstiyer modellerini 29.90 TL den başlayan fiyatlarla miraykaya.com da sizleri bekliyor. Fantezi büstiyer çeşitleri göğüslerin sarkmaması ve toplu görünmesine yardımcı olmaktadır. Mesela bir sütyen ile dışarı çıkılmazken büstiyer ile rahatlıkla çıkılabilir ve çok rahat spor yapılabilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olduğu için sadece spor için özel büstiyerler mevcuttur. Yoğun göğüslü ve dekolte yüzünde çok seksi görünmek isteyen hiçbir kadın hayır diyemez. Uygun fiyat seçenekleriyle miraykaya sizleri bekliyor. 

Fantazi Tayt Modelleri

Tayt modelleri bayanların en çok tercih ettiği vazgeçilmez bir kadım giyim ürünüdür. Fantazi tayt modelini de unutmamak lazım. Genç den yaşlısına kadınların rengarenk ve değişik modellerle taytların giyilmesi en çok rastlanın giyim olmuştur. Kış ve bahar aylarında hatta senenin tüm zamanlarında giyilmesi çok rahat ve mümkün haline gelmiştir. Günlük hayatta kullanabilen bir çok tayt ve fantazi tayt modelleri bulunmaktadır.

Kot, pantolon, spor dar taytlar ve fantazi tayt çeşitleri bulunmakla birlikte amaçları doğrultusunda yön veren modelleri mevcuttur. Vücudu sıkarak, vücuda yapışan taytlar seksi bir görünümü elde ederek ve kullanımı oldukça çok rahat olan olmaları tercih sebepleri arasında diyebiliriz. 2018 yeni trend tayt modelleri kısa , döğmeli , yüksek bel, kapri ve fantezi taytlar oldukça tercih edilmektedir. En moda fantazi tayt modeli miraykaya.com kalitesi ile sizleri bekliyor. Taksit ve uygun fiyat avantajlarıyla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.