18+_uyarı.png (7 KB)Dünya genelinde tekstil sektörü en çok ithalat ihracat yapılan sektörlerin başında yer almaktadır. Fantazi kostüm ihtiyacı bütün dünya ülkelerinde bulunmaktadır. Her ülkenin kendine göre yöresel kıyafetleri bulunmakla beraber globalleşen dünyada artık hemen hemen her ülke insanları aynı tarz giyinmeye başladılar. Eskiden ülkeye gelen turistleri hemen kıyafetlerinden anlamak mümkünken artık turistleri ve yerlileri ayırt etmek neredeyse imkânsız durumda.

Tekstil sektöründe çok büyük markalar bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle fantezi ürünlerde çok büyük patlamalar yaşanmaktadır. İnsanlar artık eskisi gibi tabularının içine hapsolup kalmıyor aksine tüm tabularını yıkıyorlar. Bu da tekstilciler için farklı farklı fanteziler düşünmeye neden oluyor. Dünyanın en çok tanınan ve en kaliteli fantezi iç çamaşırı üretici babydoll her yıl ürettiği birbirinden muhteşem gece kıyafetleri ile tüm dünyada çok büyük satış rakamlarına ulaşmaktadır.

Fantezi kostümlerinin en çok kullanıldığı ülkeler Asya ülkeleridir. Bunun en büyük nedeni Asya ülkelerindeki seks turizmidir. Özellikle Tayland ve Filipinler seks turizminde dünya lideri konumundalar. Buralarda bulunan binlerce barda bayanlar fantezi kostümleri giymekte ve gelen müşterilere muhteşem bir görsel şölen sunmaktadırlar. Bu bayanların giymiş oldukları kostümler genellikle kendi ülkelerinde üretilmemekte Amerika Almanya gibi tekstilde dünya lideri olan ülkelerden ithal edilmektedirler.

Amerika’da yapılan araştırmalarda çiftlerin en çok tercih ettikleri iç çamaşırı markası babydolldür. Bunda en büyük etken babydollün ürettiği iç çamaşırlarının çok kaliteli oluşu ve aynı zamanda her türlü fanteziye uygun kıyafetlerin bulanabilir oluşudur. Kısaca babydoll her kesime hitap eden iç çamaşırları ile günümüze damga vurmaya devam etmektedir. Ülkemizde de babydollü tercih eden bayanlar oldukça fazladır.

Özellikle elit kesim insanlar bu markayı sıkça tercih etmektedir. Her şey de olduğu gibi piyasada babydollün de çakması bulunmaktadır. Çakma ürünler kendilerine hemen belli etmektedir. Eğer çok ucuzsa veya satıldığı yer alışveriş merkezi değilse aldığını iç çamaşırınız büyük bir ihtimalle çakmadır. Zaten çakma olduğunu daha ilk yıkamanızda anlayacaksınız. Çakma ürünler ilk yıkamadan sonra öyle bir hal alır ki bir daha giymek dahi istemezsiniz. Bu nedenle orijinallere yönelmek gerekir.

Görünüm:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.