Günlük Hayatta En Sevilen İç Giyim Modelleri Nasıldır?

Günlük Hayatta En Sevilen İç Giyim Modelleri Nasıldır?

31 Ekim 2017

Tangalı olan takımlar estetik görünüm sağlamaktadır. C cup olan sütyenlerde dolgusuz modeller tercih edilmektedir. Bu sene takımlarda lila, su yeşili, turkuaz, mor, kırmızı gibi göz alıcı renkler trendler arasındadır.

Seksiliğin Ön Planda Olduğu İç Giyim Modelleri Nasıldır?

Fantazi tarzdaki iç giyime yönelik ürünlerin başında gecelikler gelmektedir. İç giyim ürünlerinde sateni tercih edenler için mini ve askılı olan modeller dişiliği ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca bu modellerde göğüs kısmı dantelli ve transparan olmaktadır. Arkasında çapraz ipleri vardır. Uzun fantazi geceliklerde derin bacak dekoltesi vardır. Tek kollu olması göğüsleri ön plana çıkarmaktır. Taşlı iç giyim modellerinin sütyen ve külotlarında bulunan parlak taşlar ilgi çekmektedir. Tüllü olan modellerin başında sütyenden aşağıya doğru uzanan şeffaf tüller takıma hareket katmaktadır. Romantik tarzda iç giyimi tercih edenler için tüllü ve dantelli olarak birçok çeşit vardır.

Zayıf Gösteren İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

Vücudun derli toplu ve şekilli görünmesini sağlayan ürünlerin başında korseler gelmektedir. Fazla kiloların saklanmasını sağlayarak vücuda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Böylece bayanlar özgürce istediği etek ve elbiseyi rahatça giymektedir. Özellikle popo kaldırıcı olan korseler aynı zamanda karın bölgesinde toparlayıcı özelliğe sahiptir. Korselerde string olan modeller yanında agraflı modeller bulunmaktadır. Korseli olan atletler zayıf görünüm sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.