18+_uyarı.png (7 KB)1920 yıllarında ortaya çıkan Jartiyer 2016 yıllarında yeniden moda haline gelmeye başladı. Çıktığı yıllarda sadece ihtiyaç halinde kullanılan jartiyer şimdiler de ise, konumunu çok özel yerlere getirerek yabana atılmayacak bir boyut değiştirdi. Bugünlerde kadınların olmazsa olmazları haline gelen Jartiyer, kadınlara seks görünüm sağladığı için her kadının dolabında bir veya daha fazla bulunmaktadır.

                 İlk çıktığı yıllarda uzun külotlu çoraplar olmadığı için, çorap ile iç çamaşırı arasına uzun ip takılarak, çorabı iç çamaşırına tutturmak amacı ile kullanılırdı. Şimdilerde ise jartiyerler farklı modelleri ve rengârenk modelleri ile kadınların dolaplarına renk katarak, kadınlara seksi görünüm kazandırıyor. 

                 Jartiyerlerin erkekler üzerinde de olumlu etkisi bulunmaktadır. Çünkü jartiyerler şimdilerde fantezi iç giyim arasında yer almaktadır. Erkekleri cezbedici etkisi en önemli özelliğidir. Deriden ipeğe kadar uzanan çeşitleri bulunmaktadır. Jartiyerin bayanlara faydası ise, bayanları seksi ve alımlı göstermesinin yanı sıra vücutlarının bazı bölgelerindeki fazlalıkların kapatmada da faydası olduğu görülmektedir.

                 Jartiyer kullanım alanları da oldukça çeşitlidir. İç çamaşırı, Tanga ya da sade olarak da kullanılmaktadır. Kullanırken kalçayı ya da göbeği örtecek şekilde kullanılmalıdır. Kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, beden ölçüsüne uygun olması ve giyildiğinde bedeni sıkmaması gerekmektedir.

                 Jartiyerler özellikle evli bayanların hayatına renk katmaktadır. Çünkü jartiyerler göz zevkin had safhaya ulaştırdığı için erkeklerin dikkatini bir hali çekmektedir. Birbirinden arklı modelleri, desenleri ve tasarımları ile evli çiftlerin özel hayatına renk katmaktadır.

Görünüm:
51,86 TL
36,30 TL
51,86 TL
36,30 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.