Görünüm:
39,90 TL
32,64 TL

Jartiyer Nedir?

Jartiyer takımları 2018 yılında da yine en moda haline başladı diyebiliriz. Her geçen gün kadınların olmazsa olmazı olmazsa olmazı haline gelen jartiyer takımları bayanları çok seksi görünümünü sağladığından dolayı hemen hemen her kadının dolabında vardır diyebiliriz. Jartiyer takımların baylarında en çok etkilendiği bir seksi giyim ürünüdür diyebiliriz. Bayları cezbetmenin en kolay yolları arasında düşünebiliriz. Jartiyer takımları tekparçadan da oluşabilir veya iki parçadan da oluşmaktadır. Bazı modellerinde jartiyer çorapları ürüne dahil olmamakla birlikte bazı jartiyer modelleri de çorap da dahil olmaktadır. Sadece jartiyeri seksi olmak için düşünülmemeli adeta kadınları vazgeçilmezi bir aksesuar haline gelmiştir. Vücut hatların hatalarını kapatma veya fazla kiloları saklama gibi birçok iyi yanları da mevcuttur. Jartiyer takımların kullanımı tahmin ettiğinizde çok kolay diyebiliriz. Sadece en önemli olan göğüs kısmının sütyen bedeni ile aynı olması ve belinizi tamamen sıkması gerekmektedir. Vücudunuzu sıkmıyorsa bedeninize uygun değildir diyebiliriz. Jartiyer takımları öncelikli olarak evli bayanların en çok tercih ettikleri bir üründür demek yerinde olur. Hayata renk katar göz zevkin maksimuma ulaştırmayı sağlayan ve erkeklerin dikkatini çokça üzerine çeken bir ürün diyebiliriz.  Jartiyer takımlarını genç bayanların gelinlik altına giydiklerini de unutmayalım. 1920 den 2018 e kadar sürekli kendini yenilemiş ve bugün vazgeçilmez bir kadın aksesuarı haline gelmiştir.

Miraykaya.com kalitesi ile en moda jartiyer takımları netten al evde öde hizmeti ile hanımların beğenisine sunulmuştur. Hayallerinizin geçek olması dileği ile! 

Geceyi Işıl Işıl Parlatacak Jartiyer Modelleri

Geceye renk katacak jartiyer modellerini sizler için bir araya getirdik. En moda ve yeni sezon olan jartiyer modelleriyle hayalinizde ne olmak isterseniz olabilirsiniz. Hemen hemen her fantezi geceye uyum sağlayan bir çeşit giyim ürünüdür. Çoğu jartiyeri sadece fantezi olarak bilinse de bu pek de doğru sayılmaz diyebilir.

Günümüzde hemen hemen her kıyafetin altına da giyilebilen göğüsleri dik gösterebilen bazı vücut hatlarını saklamayı bilen kendini her an çok seksi hissetmek isteyenler için vazgeçilmez bir ürün diyebiliriz. Jartiyer çeşitleri oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir. Mesela ipleri, kemeri çorabı bel için korse çeşidi ve benzeri gibi ürünler sıralayabiliriz. Her bir ürünü bir bütün olarak kullanılabilir ve ayrı ayrı da kullanılması da uygundur.

Örnek verecek olursak; jartiyer çorabı oldukça çok seksi hissedeceğiniz bir çorap çeşidi sadece jartiyere bağlı olarak düşünülmemeli diz üstü çoraplardan daha çok kullanılıyor, söyleyebiliriz. Bel kemeri için ayrı olarak gece elbisesinin veya kıyafetlerin altına da rahat giyilebilecek hata bel kemeri ile iplerini çoraplarla harika bir kombin yapılabilir. Gecenize nasıl renk katmak isterseniz jartiyer modelleri ile harika kombinler yapılabilirsiniz. Yüzlerce jartiyer modelleri için mutlaka aradığınızı bulabileceğiniz eminiz.

Sipariş verirken müşterilerimizin mağdur olmaması için lütfen ve önemle rica ediyoruz ki ürün açıklamalarını okuyarak sipariş verilmesini önemle bildiriyoruz. Tüm sorularınız içi 24 saat destek@miraykaya.com dan destek alabilir tüm sorularınızı rahatça sorabilirsiniz. Tek amacımız ve hedefimiz müşteri memnuniyeti.

Jartiyer Modelleri İçin Kısa Bir Bakış

1920 yıllarında ortaya çıkan Jartiyer 2016 yıllarında yeniden moda haline gelmeye başladı. Çıktığı yıllarda sadece ihtiyaç halinde kullanılan jartiyer şimdiler de ise, konumunu çok özel yerlere getirerek yabana atılmayacak bir boyut değiştirdi. Bugünlerde kadınların olmazsa olmazları haline gelen Jartiyer, kadınlara seks görünüm sağladığı için her kadının dolabında bir veya daha fazla bulunmaktadır.

             İlk çıktığı yıllarda uzun külotlu çoraplar olmadığı için, çorap ile iç çamaşırı arasına uzun ip takılarak, çorabı iç çamaşırına tutturmak amacı ile kullanılırdı. Şimdilerde ise jartiyerler farklı modelleri ve rengârenk modelleri ile kadınların dolaplarına renk katarak, kadınlara seksi görünüm kazandırıyor.Jartiyerlerin erkekler üzerinde de olumlu etkisi bulunmaktadır. Çünkü jartiyerler şimdilerde fantezi iç giyim arasında yer almaktadır. Erkekleri cezbedici etkisi en önemli özelliğidir. Deriden ipeğe kadar uzanan çeşitleri bulunmaktadır. Jartiyerin bayanlara faydası ise, bayanları seksi ve alımlı göstermesinin yanı sıra vücutlarının bazı bölgelerindeki fazlalıkların kapatmada da faydası olduğu görülmektedir.

Jartiyer kullanım alanları da oldukça çeşitlidir. İç çamaşırı, Tanga ya da sade olarak da kullanılmaktadır. Kullanırken kalçayı ya da göbeği örtecek şekilde kullanılmalıdır. Kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, beden ölçüsüne uygun olması ve giyildiğinde bedeni sıkmaması gerekmektedir.Jartiyerler özellikle evli bayanların hayatına renk katmaktadır. Çünkü jartiyerler göz zevkin had safhaya ulaştırdığı için erkeklerin dikkatini bir hali çekmektedir. Birbirinden arklı modelleri, desenleri ve tasarımları ile evli çiftlerin özel hayatına renk katmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.